Kanvas Tablo Üreticisi

Kanvas tablo üreticisi olarak kırk yılı aşkın süredir imalat çalışmalarını sürdüren Deniz Çerçeve sektörün önde gelen firmalarındandır. Ankara çerçeve sektöründe ve kanvas tablo sektöründe ürettiği kanvas tablolar ile kalitesini kanıtlayan firmamız her zaman müşteriye en kaliteli ürünü, en uygun fiyatlar ile sunmayı hedef edinmiştir. Deniz Çerçeve kanvas tablo imalatı sürecinde daima birinci sınıf bez ve birinci sınıf kanvas tablo çıtası kullanmaktadır.

Kanvas tablo üreticisi olan Deniz Çerçeve üretimlerinde ölçü sınırlandırması olmadan müşteriden gelen taleplere göre özel kanvas tablo imalatı gerçekleştirmektedir. Birinci sınıf %100 beyaz pamuklu bez üzerine özel HD baskı teknikleri ile baskılama yapan firmamız bünyesinde her ortama ve her zevke uygun kanvas tablo modelleri bulmanız mümkündür. Evinizi, işyerinizi ve benzeri istediğiniz her alanın dekorasyonunda kullanabileceğiniz kanvas tabloları dilerseniz üretim havuzumuzdan seçebilir, isterseniz size özel kanvas tablo tasarımını özel olarak beraberde yapabiliriz.

Frezelenmiş, budakları ayıklanmış ve birinci sınıf kaliteli kanvas tablo şasesi üzerine yapılan kanvas tablo baskılarında hiçbir zaman kanserojen etkiye sahip solvent boya içerikleri kullanılmamaktadır. Deniz Çerçeve olarak her zaman en kaliteli kanvas tabloyu en uygun fiyatlar ile imal edip sizlere ulaştırmayı amaç edindiğimiz için kanvas tablo imalatında satışlarımızı aracısız olarak yapmaktayız. İhtiyacınız olan şekil ve tarzdaki kanvas tabloyu uygun fiyatlar ve yüksek kalite ile Deniz Çerçeve’den temin edebilirsiniz.

Kaliteli ve Ekonomik Tabloyu Nasıl Alabilirim ?

Bu malzemelerden yapılan tablolardan uzak durun:
Eklemeli şase( Artık çıta) Duvarınızda yamulma yapar
Polyester bez(görüntüyü bozar)
Dış mekan boya (Sağlığa zararlıdır)
Mdf kasnak (Kesinlikle döner sakın)

KANSEROJEN SOLVENT BOYA TEHLİKESİ

Binaları afişle kaplamada kullanılan branda bez ve solvent boya ucuz olduğu için iç mekanda kullanılması son derce tehlikelidir.Tabloyu yapan kişilere kuruma süresi ve ucuz malzeme kullandığı için maliyetleri düşürsede SOLVENT bazlı kimyasallar ciddi kanserojen özelliği taşımaktadır.Eğer siz bunu evinize asarsınız zehirli havayı çocuklarınızla birlikte teneffüs edeceksiniz.Kesinlikle satın almayın.

İNTERNNETE MDF TABLO HİLESİ

Sayın tablo sever ucuz olsun diye ahşap şase yerine MDF kullanıyorlar, MDF kimyasallar ile birleştirilerek tabakalanmış ahşap tozundan başka birşey değildir, yani ATIK ve Kimyasal içeren bir üründür. Bu incecik MDF'den yapılan iş paranızın karşılığı değildir.Böyle bir ürün satın aldığınızda görsel eğilecek ve kısa zamanda kullanılmaz hale gelecektir.

İNTERNET GÖRSEL-ÖLÇÜ KANDIRMACASI

Küçüçük ölçü fiyatı yazıp ekranda büyük ölçü resimler göstererek İnsanları evlerinde hüsrana uğratıyorlar iade almıyorlar.Dikakt edin

EKLEMELİ ŞASE'DEN YAPILAN TABLOLAR

Çöpe gidecek ağaç uğurları ve budaklı tahtaların birleşmesiyle yapılan ve piysaya eklemeli şase diye sunulan tahtalar ucuza mal edilsede sağlıksızdır.Görsel duvarda yamulma yapar

İMALATÇIDAN EVE ALMAK

İmalatçıdan almanın iki büyük avantajı:
Kanvas tablo satın alırken eğer imalatçıdan alırsanız aracı olmadan daha kaliteyi daha ekonomik alırsınız.
İstediğiniz ölçüyü duvarınıza göre yaptırabilirsiniz toptan fiyatlara temin edebilirsiniz.

Kanvas Tablo Alırken Dikkat Edin!