Kanvas Tablo Şasesi

Deniz Çerçeve 1974 yılından bu yana Ankara’da kanvas tablo imalatı ve kanvas tablo şasesi imalatı gerçekleştirmektedir. Kanvas baskıların en iyi şekilde tablo haline getirilmesi, kaliteli ve sağlam bir şekilde sergilenmesi için kanvas tablo çıtası imal eden firmamız profesyonel olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Kanvas tablo kasnağı üretiminde kaliteye ve ekonomik olmaya özen gösteren Deniz Çerçeve üretimlerinde daima birinci sınıf keresteler kullanmaktadır. Deniz Çerçeve üretmiş olduğu kanvas tablo çerçevelerinde hiçbir zaman ağaç uğurları ve budaklı tahtaların birleşiminden oluşan eklemeli çıtaları kullanmamaktadır.

Firmamız tarafından üretilen kanvas tablo şasesi modelleri tüm ölçü ve baskılardaki kanvas baskılara uyumlu olacak şekilde 3x3 çıta kalınlığında üretilmektedir. Kanvas tablo üreticisi olan Deniz Çerçeve kanvas tablo çerçeve üretimlerinde hiçbir zaman budaklı kereste kullanmazken, ürettiği şaseleri her zaman frezeli olarak kullanmaktadır. Deniz Çerçeve bünyesinde üretilen kanvas tablo şasesi modellerine ek olarak kanvas tablo ahşap çerçeve modelleri de üretilmektedir. Firmamız her zaman en kaliteli ürünü en uygun fiyata müşteri ile buluşturmayı amaç edindiğinden dolayı kanvas tablo şasesi satışlarını aracısız olarak, imalattan satışa sunmaktadır. Böylelikle kullanıcılar her zaman aynı yüksek kalitede kanvas tablo çıtasına en uygun fiyatlar ile sahip olmaktadır. İhtiyacınız olan kanvas tablo şasesi modellerini el işçiliğini, profesyonel üretim ile birleşitiren Deniz Çerçeve’den temin edebilirsiniz.

İŞINIZE SIZDE EN BAŞTAN GÜZEL BAŞLAYIN

Şase imalatımız 1.sınıf keresteler arasından en uygun olanlarının seçiminden imal edilmiştir.

Gerçek imalatçıdan Alın

Kaliteli şaseyi ekonomik alabilmek için imalatçıdan almaya özen gösterin böylece hem daha kaliteli hemde daha ekonomik şase temin edeceksiniz ,İnternette sahte fotograflar ve süslü isimlerle kendini kanvas tablo şase imalatçısıymış gibi gösterip,Sektöre yeni başlayanları fırsat kapısına çevirebilmektedirler.

Eklemeli şase/ (Artık Malzeme)

Çöpe gidecek ağaç uğurları ve budaklı tahtaların birleşmesiyle yapılan ve piysaaya eklemeli şase diye sunulan tahtalar ucuza mal edilsede sağlıksızdır,Bu tip saselere gerilmiş baskılar kargoda zarar görmesi ve müşteri tarafından geri gönderilmesi çok muhtemeldir,bu yüzden alacağınız şasenin böyle olmamasına dikakt etmenizi tavsiye ederiz bu sayede marka sağlığı ve müşteri memnuniyetini tehlikeye atmamış olursunuz.

Şase kalınlığı 3x3 Olmalı

Tüm ölçü ve baskılarda kanvas tablolarlar için görsel olarak en uygun ölçü 3x3 dür.(en,boy) eğer daha ince olursa kısa zamanda kesinlikle eğilme olacaktır.ve sonuçta,duvarda yamuk bir görüntü alacaksınız.Eğer daha kalın bir ölçü kullanalım daha sağlam olur düşüncesiyle atıyorum :4x3 şase alalım derseniz size gereksiz pahalıya mal olacak, işin görselliğini bozulacak,kargoda çok maliyet tutacak,belkide ucuza mal edilmek ve rekabet edebilmek için inşaatlarda kulanılan yaş kavak ağacından (kurutulmamış kereste) yapılacak ve 2x3 şaseden bile daha güçsüz olacaktır kısaca size gereken ölçü kurutulmuş ağaçtan yapılan,frezenlenmiş ve iyi ağaçtan yapılmış 3x3 dür.

Budaksız Olmalı

Her kereste yapısı gereği az yada çok budaklı olur bu yüzden iyi bir şase yapılırken ağacın budakları her bir çıtadan ayıklanması gerekir,yoksa yapılan kasnak başta savma bir iş olarak kalır ne yazık ki piyasada kullanılan çoğu malzemede bunları görmekteyizDikkat etmeniz tavsiye ediyoruz

Frezeli olmalı

Freze kelime anlamıyla şase'nın keskinliğini almaktır,Eğer frezelenmeden yapılan bir tahtayı beze germeye çalışırsanız baskınızda yırtılma yaşarsınız.

Sabit kalite Olmalı / Başınız ağrımasın

Ağaç işlerinde kullanılan malzemede kalitede sabit kalmak zordur çünkü kullanılan ham madde olan ağaçlar alınırken her part değişkenlik gösterir bu yüzden merdiven altı çalışan firmalarda sabit mal bulmakta oldukça güçlük çekersiniz.Siparişlerinizi zamanında teslim edebilmek için istikrarlı bir firmayı tercih edin.

Kanvas verniği diye kimseye bağımlı olmayın boşa para harcamayın!

Piyasada satılan kanvas verniklerine para vermenize gerek yok,Sizinle tanışmak ve bu dertten kurtarmak için 1000 m şase alan herkese ücretsiz formülü veriyoruz sizi bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.Kaliteli ve ekonomik bir iş çıkarmak için ya bu problemleri dikkate alarak araştırma yapın yada siz sadece yapacağınız baskılara ve siparişlerinize bakın biz zaten size ekonoimik ve kaliteli şaseyi göndeririz.

Gerçek İmalatçıdan Alın

Kanvas Verniği Almayın