Kaliteli Tuval

Kaliteli tuval üretimleri gerçekleştirmekte olan Deniz Çerçeve “İyi Tuval Nedir? İyi Tuval Budur.” sloganıyla yola çıktığı 1974 yılından bu yana sektör içerisinde başarısını ve kalitesini kanıtlamış olan tuval üreticisi firmalardandır. Tuval üreticisi firmamız üretimini gerçekleştirmiş olduğu tuvallerde daima birinci sınıf %100 pamuklu ve astarlı olan beyaz tuval bezi kullanmaktadır. Yine aynı şekilde Deniz Çerçeve tarafından yapılan toptan tuval üretimlerinde budakları temizlenmiş, frezenlenmiş ve birinci sınıf tuval şasesi kullanılmaktadır.

Firmamız müşterilerine daima birinci sınıf kaliteli tuval satışı gerçekleştirebilmek için hiçbir zaman bünyesinde naylon ve sentetik bezden üretilmiş olan tuvallere yer vermemektedir. Ankara Tuval üretiminde öncü firmalardan olan Deniz Çerçeve müşterilerine herhangi bir ölçü sınırlaması koymadan tuval üretimleri gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde özel ölçü tuval ve büyük ölçü tuval modellerine ihtiyacınız olduğu adet kadarıyla her zaman sahip olabilirsiniz.

Tuval fiyatları olarak müşterilerine daima en uygun fiyat garantisini sunan ve kaliteli tuval modelleri ile hizmet sunan Deniz Çerçeve imalattan müşteriye, aracısız satış politikası ile müşterilerine uygun tuval fiyatları ile satış gerçekleştirmektedir. İstediğiniz ölçüde ihtiyacınız olan tuval modellerini toptan tuval satış yöntemi ile Deniz Çerçeve’den temin edebilirsiniz. Tuval fiyatları, tuval şase fiyatları ve tuval seti fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güzel sanatlar; insanın elinin, kafasının ve kalbinin birlikte çalıştığı şeylerdir...

Enrico Benetta

İmalatçıdan almak

Sayın müşterimiz tuvalinizi,uygun fiyata,kaliteyi alabilmek için öncelikle imalatçı firmayı tavsiye ediyoruz.Bunun size iki avantajı olacaktır

  • Aracısız,dağıtıcı,pazarlamacı ,yada komisyoncu siteler olmadan sadece kaliye para ödeyeceksiniz
  • İmalatçı firma olarak istediğiniz ölçüyü bize yaptırabilirsiniz
Naylon ve sentetik bez

Ucuza mal edilmek için naylondan ve sentetik bezlerden yapılan bezlerden uzak durun çünkü yapacağınız resimde çatlama,boyayı kusma,boyayı fazla emerek resminizin arkasına geçirme gibi birçok problemle karşılaşacaksınız.

Kötü Şase (çıta)

Budakları ayıklanmamış,yaş ağaçtan yapılan veya ucuza mal edilmek için ince şase kullanılarak yapılan tuvaller resminizde yamula yapacaktır ,duvara astığınızda veya çerçeveletmek istediğinizde sıkıntı yaşayacaksınız

Tuval Alırken Dikkat Edin!