Ankara Çerçeveleme Merkezi

En İyi Tuval Markası

Tuval üreticisi firmalar içerisinde kaliteli tuval imal eden firmaları tespit etmek, tuval ihtiyacını buna göre karşılamak önemlidir. Sonuçta başarılı resim çalışmaları için kaliteli tuvale ve en nihayetinde en iyi tuval markasının ürettiği tuvallere ihtiyaç vardır. Tuval üreticisi firmalar içerisinde 1974 yılından bu yana tuval imalatı ve üretimden direkt satış gerçekleştiren Deniz Çerçeve sektör içerisindeki öncü ve başarılı tuval markalarındandır. Tuval üretiminde tüm malzemelerin en iyisini, birinci sınıf olanlarını kullanan ve işçiliğin, profesyonelliğin her zaman özenle yerine getirilmesini sağlayan Deniz Çerçeve daima birinci sınıf tuvaller üretmektedir. Deniz Çerçeve’nin en iyi tuval markası olmasını özetleyen en iyi durum ise ürünlerine olan güvenini kanıtlayan ve tuvallerin üzerinde yer alan “iyi tuval nedir? İyi tuval budur” sloganıdır. Deniz Çerçeve’nin başarılı bir tuval üreticisi firma olmasını sağlayan belli başlı özellikler vardır. Bu özellikler aynı zamanda her tuval üreticisinin ürünlerinde aranması ve göz önünde bulundurulması gereken etkenlerdir. Peki, bunlar nelerdir?

En iyi tuval markası olan Deniz Çerçeve tuval üretimlerinde tuval bezi olarak daima birinci kalite bez kullanmaktadır. Kaliteli tuval satın almak isteyen kullanıcıların tuval tercih ederken her zaman tuvalin bez kalitesine önem vermesi gerekmektedir. Kaliteli tuval bezi %100 pamuklu ve astarlı olan bezlerden oluşmaktadır. %100 pamuklu ve astarlı beyaz bez haricinde bazı firmalar tarafından sentetik ve naylon malzemeye sahip tuval bezleri de üretilmektedir. Ancak bu yapıdaki tuval bezleri hem dayanıksızdır hem de oldukça kalitesizdir. Sentetik ve naylon malzemeden üretilmiş olan tuval bezler üzerine yapılan resimlerde çatlamalar, tuvalin boyayı kusması veya boyayı fazla emerek resmin arkasına geçirmesi gibi problemler yaşanmaktadır. Bundan dolayı en iyi tuval markası konusunda seçim yaparken firmaya ait tuvallerin bez kalitesine dikkat edin.

Hem kaliteli tuval hem de kaliteli tuval markası seçiminde kullanıcıların göz önünde bulundurması gereken bir başka husus ise tuval çerçevesinin sağlamlığı ve kalitesidir. İyi bir markanın kaliteli tuval üretimi için daima tuval kasnağı üretiminde birinci sınıf kurutulmuş kereste kullanması ve keresteyi frezelenmiş olarak tuval haline getirmiş olması gerekmektedir. İyi bir tuval markası asla tuval şasesi üretiminde yaş ve budaklı ağaç malzeme kullanmaz. Çünkü bu yapıdaki ağaç malzemeden üretilen tuvaller çok dayanıksız olurlar.

Tuval satın alırken dikkat edilmesi gereken en temel hususlar yukarıda bahsedilen faktörlerdir. Bunlar haricinde elbette en iyi tuval markasını belirleyen başka kriterlerde vardır. Bunlardan biri de tıpkı Deniz Çerçeve firmasında olduğu gibi imalattan direkt satış yöntemidir. İmalattan direkt satış hizmeti vermekte olan Deniz Çerçeve aracısız ve komisyoncu olmadan satış gerçekleştirdiği için tuval fiyatları konusunda kullanıcılara daha uygun piyasaya göre daha makul fiyatlar sunmaktadır. Ayrıca tuval üreticisi firma olması ve imalattan satışa sunması bakımından Deniz Çerçeve her zaman aynı kalitede tuval imal ederek, toptan tuval satışı gerçekleştirmektedir. Birinci sınıf kurutulmuş kereste, birinci sınıf tuval bezi ile tuval imalatı gerçekleştiren Deniz Çerçeve ustalık ve el işçiliğini profesyonel imalat ile birleştirmektedir. Böylelikle her daim kaliteli sonuçlar ile müşteri memnuniyetini en süt seviyeye çıkartmaktadır.